המותגים שלנו בקצרה

stripGeneral

אורגני טוב לאנשים ולעולם

בחרנו להתמקד בהגברת המודעות ובהעשרת ההיצע בתחום של תוצרת מזון אורגני וגם במוצרי צריכה אקולוגיים וטבעיים (שאינם פוגעים בחי ובסביבה בתהליך ייצורם, בזמן השימוש בהם וגם כשהם מגיעים לבסוף בחזרה לסביבה) בתחומי non-food כגון מוצרי ניקיון, קוסמטיקה וטואלטיקה.

brand_ecover

מוצרי הניקיון החדשניים של אקובר, שהינם פרי מחקר מתקדם, מבוססים על צמחים ומינרלים טבעיים ולא על תוצרי נפט, שעליהם מבוססים המוצרים הרגילים. הם מנקים בעוצמה מבלי להזיק לבריאותך ומבלי לזהם את הסביבה. אנחנו מזמינים אותך להפוך את ביתך למקום נקי, בריא ובטוח יותר ולקחת חלק במהפכה אקולוגית עולמית שתוביל אותנו ואת ילדינו לעתיד ירוק יותר.

קרא עוד

brand_naturepath

״השאר את האדמה במצב טוב יותר ממה שמצאת אותה״ הנחה אותו אביו החוואי של ארן סטפנס,הבעלים והמייסד של חברת Nature’s Path. ״שמור על איכות ולעולם על תתפשר על איכות לטובת כמות או כסף. היה כנה״ הנחה אותו המנטור שפגש בהודו. זו ההשראה שמאחורי ההצלחה של חברת Nature’s Path – יצרנית סדרת דגני הבוקר האורגנית הנמכרת ביותר בצפון אמריקה – המאמינה שרכיבים אורגניים שגדלים באופן בר קיימא תורמים לא רק לבריאות אלא גם לטעם משובח…

קרא עוד

brand_bronner

חמישה דורות של יצרני סבון איכותי, אורגני ופריק ביולוגית, שעל אריזתו מופיע המוטו: ״הכל אחד״. ההבנה ש״הכל אחד״ הניעה את עמנואל ברונר, מייסד החברה לצאת לעולם ולהפיץ רעיונות לעתיד טוב יותר ו.. סבונים. משפחתו פועלת בהשראתו לקידום האתיקה של סחר הוגן בעולם, האתיקה של גידול אורגני ושל שקיפות צרכנית, ומקדישה מרווחי החברה ומזמנה לאקטיביזם חברתי.האיכות והמהות הובילו לכך שהסבון הפלא ״הכל אחד״ של דר. ברונר, הוא הסבון האורגני המוכר והנמכר ביותר בצפון אמריקה.

קרא עוד

brand_superfood

מזונות על הוא כינוי לקטגוריה של צמחי ועישבי מאכל שהצפיפות התזונתית שלהם יוצאת דופן, והם נחשבים למזון ותרופה גם יחד.
מזונות ייחודיים אלו היוו לאורך אלפי שנים חלק מתזונה המסורתית ברחבי העולם, ובחברות ילידיות מסויימות – אף החלק העיקרי.

קרא עוד

  • brand_superfood
  • brand_bronner
  • brand_naturepath
  • brand_ecover