אימפקט

stripBronner

אימפקט

דר’ ברונר – פילנטרופיה

כבר מימיה הראשונים דר’ ברונר תורמת ותומכת במגוון של תוכניות קהילתיות.
אנחנו נרגשים לתמוך בפרויקטים שיוצרים שינויים אמיתיים בחיי אנשים וקהילות, ואנחנו מתמלאים השראה מהעושים בדבר עצמם.

תורמים לצמיחה של הדור הבא:

ג’ים ברונר (בנו של דר’ ברונר, נשיאה הקודם של החברה והאבא של דיוויד ומייקל המובילים את החברה היום) שגדל אצל משפחות אומנות, חווה בנעוריו את עוצמת ההדרכה החיובית של תוכניות מצוינות עבור נוער נחשל. ג’ים יזם את תמיכתם של דר’ ברונר במגוון תכניות לנוער באיזור סן דייגו, ובכללם את את הענקת הקרקע הגדולה אי פעם למועדון הצופים המקומי, בשטח של 4,000 דונם.

אנחנו גאים לכבד את מורשתו וממשיכים לתמוך בתכניות נוער ולתרום להן, במיוחד לתכניות לנוער במצוקה באיזור סן דייגו. דר’ ברונר הוא התומך העיקרי בשבט הצופים המקומי וברשת המנטורים ‘מילדים לגברים’.

גישה שפויה לטיפול בנושא סמים

האיסור על חקלאות המפ הוא רק פן אחד של המלחמה שיצאה משליטה בסמים.

דר’ ברונר מייבאים שמן המפ עבור הסבונים כבר מעל לעשור, ואנחנו מבינים את הפוטנציאל הכלכלי האדיר שיש בהמפ.

אנחנו תומכים  בגישה חומלת יותר לרפורמה במדיניות הסמים באופן כללי, כזו שמתייחסת להתמכרות לסמים קשים כבעיית בריאות – כמו אלכוהוליזם, שבה מכורים לא נכלאים בבתי כלא אלא מקבלים את הטיפול לו הם זקוקים כדי להתגבר על ההתמכרות.

אנחנו מאמינים שרבים מהנזקים שמיוחסים ל’סמים’ הם תוצאה של הפליליות שבשימוש (גם אם מופרז או הרסני) בסמים, שכשלעצמה עלולה להרוס את חייהם של אזרחים שלולא כן היו שומרי חוק ולא אלימים, ומעבירה כוח עצום לידיהם של קרטלי הסמים הפועלים בשוק השחור.

המלחמה הגלובלית בסמים רק תרמה לעוד אלימות, חוסר יציבות אזרחית ומשברי בריאות, ומעצרים גזעניים ולא הוגנים. אנחנו תומכים ברפורמה בחוק הפלילי, בהקטנת נזקי הסמים כמו חלוקת מחטים סטריליות למכורים כדי למנוע הפצת מחלות, ובביזור הנשק המשמש לאכיפת מדיניות הסמים באמריקה הלטינית ועל גבולות ארצות הברית.

אנחנו גם תומכים בפתיחת המסחר החוקי והמוסדר במריחואנה, ובהטמעה אחראית וטיפול בעזרת  תרופות פסיכו- אקטיביות בתרבות הגלובלית שלנו.

למעשה, דר’ ברונר תרמו מעל $100,000 בשנת 2012 ליוזמות החקיקה בקולורדו ובוושינגטון שהובילה ללגליזציה של השימוש במוצרי קנביס בשתי המדינות הללו.
דר’ ברונר אף תרמו ותמכו בהקמת מרכזי הגידול הראשונים של המריחואנה הרפואית בישראל.

דר’ ברונר – מודל מודרני של פעילות עיסקית

בסבוני הקסם של דר’ ברונר אנחנו מאמינים שאחריות עיסקית-חברתית היא לא רק מילים אופנתיות.
החל במוצרים שלנו, דרך שרשרת האספקה שלנו, עבור באקטיביזם ובפעילויות הצדקה שלנו, ועד ליחסים שלנו עם העובדים והלקוחות שלנו – אנחנו מחויבים לערכים מתקדמים בכל פן של העסקים שלנו.

אנחנו עסק משפחתי, ואנחנו מתייחסים לכל מי שעובד איתנו כחלק מהמשפחה המורחבת שלנו.
אנחנו מודעים לחשיבות העצומה של כל אחד מהעובדים שלנו בכל עמדה בחברה, ואנחנו גאים על כך שאנו מעניקים להם תנאי שכר מצוינים והטבות נדיבות. השכר וההטבות שמקבלים בעלי השכר הגבוה ביותר בחברה, כולל מנהליה ובעליה, הוא עד פי חמש מהשכר הנמוך ביותר בחברה.

אנחנו מפעילים תוכניות התפתחות אישית בתוך מקום העבודה על מנת לאפשר לעובדינו סביבת עבודה בריאה ותומכת.

כל רווחי החברה שאינם נחוצים לפעילות העיסקית שלנו מוקדשים לפעילויות צדקה ואקטיביזם – אנחנו לא מחלקים אותם כבונוס נוסף למנהלים או לבעלים.