הסיפור של…

stripBronner

סבון אמיתי של דר’ ברונר

סבונים נוזליים ומוצקים אמיתיים, באיכות ללא תקדים, מיוצרים 100% מחומרים טבעיים, על פי נוסחאות אקולוגיות פשוטות, המבוססות על איכות ומומחיות מהעולם העתיק. הסבונים מיוצרים משילוב של שמנים אורגניים (שמן זית, דקל, חוחובה (jojoba), המפ (hemp), וקוקוס) עם שמנים נדיפים אורגניים בניחוחות נפלאים (לבנדר, אקליפטוס, ורד, מנטה, הדרים, עץ-התה).

הרכב זה יוצר סבון איכותי אמיתי וייחודי, המנקה ביסודיות ובעדינות ויוצר קצף קטיפתי, שמשאיר את עור הגוף חלק, קטיפתי ורענן.

תכונות הסבונים האמיתיים של דר’ ברונר:

  • מבוססים על חומרים צמחיים בלבד, המתכלים לחלוטין
  • מיוצרים על-פי נוסחאות אקולוגיות פשוטות, על בסיס איכות ומומחיות מהעולם העתיק
  • מיוצרים משמנים אורגניים המאושרים כ”סחר הוגן”
  • ללא חומרי הקצפה, עיבוי ושימור סינטטיים
  • הבקבוקים הגליליים ותוויות הנייר עשויים מחומרים ממוחזרים ומתכלים לחלוטין
  • סבון אמיתי אורגני מספר 1 במכירות בצפון אמריקה

מרכיבים: מים, שמנים אורגניים של קוקוס, דקל, שמן זית כתית (עם גליצרין), שמן המפ, שמן חוחובה, בשילוב של שמנים נדיפים טהורים (במבחר ריחות טבעיים הכולל: מנטה, לבנדר, עץ התה, אקליפטוס, ורדים ותפוזים, לתינוקות- עדין וללא ריח), חומצת לימון, ויטמין E.

משפחת ברונר, חמישה דורות ומאה וחמישים שנות הצטיינות בייצור סבונים

סבוני הקסם של דר’ ברונר הם שם נרדף לאיכות ולפשטות שמקורן בעולם העתיק, מיוצרים על פי המסורת הארוכה של תעשיית הסבון של משפחת ברונר, משפחה יהודית-גרמנית, מסורת שתחילתה לפני חמישה דורות ו-150 שנה. עמנואל ברונר, דור שלישי ליצרני סבון, הגיע לארה”ב ב-1929, הביא איתו את נוסחאות הייצור של הסבונים, והקים מחדש בארה”ב את חברת סבוני הפלא של דר’ ברונר (Dr. Bronner’s Magic Soaps) בשנת 1948. הסבונים החלו להתפרסם באיכותם, בגמישותם ובידידותם לסביבה, וזכו לקהל קונים נאמן שהלך וגדל, ותפס תאוצה גדולה בשנות השישים בזכות איכותם האקולוגית ובזכות המסרים של עמנואל ברונר, לאחדות האנושות מעבר להבדלי הדת והמוצא האתני. בעשורים הבאים נפוצו הסבונים של דר’ ברונר בכל חנויות מזון הבריאות ברחבי ארה”ב, ואחר כך גם בחנויות הרגילות, והפכו לסבונים הטבעיים האהובים והנמכרים ביותר בצפון אמריקה.

כיום מנהלים את החברה בני הדור החמישי של משפחת ברונר, כשהם ממשיכים לייצר את מוצרי הסבון באיכות ללא תחרות, פועלים לכבד את המורשת המשפחתית, ומקדישים מרווחי החברה למטרות בעלות ערך חברתי, ולפעולות צדקה ברחבי העולם.

הפילוסופיה של דר’ ברונר:

תוויות הסבונים של דר. ברונר כוללות אלפי מילים המתארות את מפעל חייו של דר’ עמנואל ברונר וחיפושיו בכל הדתות והפילוסופיות, אחרי “האמיתות המלאות”, הניתנות לסיכום בשני המשפטים היפהפיים:

  • קפיטליזם קונסטרוקטיבי מתבטא בכך שאתה חולק ברווחיך עם הפועלים ועם האדמה שממנה שאבת אותם
  • כולנו אחים ואחיות, ואנחנו חייבים לדאוג איש לרעהו, וכולנו לכדור הארץ

משפחת ברונר נוהגת על פי עקרונות אלה, ומקדישה מרווחיה ל”פרויקטים אנושיים” ברחבי העולם – מחפירת בארות מים בגאנה לבתי יתומים בהאיטי ובסין; מסיוע לפרויקטים של חוות אורגניות ועד לתרומת שטח קרקע נרחב להקמת מועדון נוער במחוז סן דייגו.

המטרות בהן חברת דר’ ברונר מתמקדת כיום כוללות בין השאר, מאבק למען יושרה בייצור ובשיווק מוצרי הטיפוח האישי, החזרת המסחר בתעשיית ההמפ (hemp) בארה”ב, קידום הרישוי של “סחר הוגן”, וקידום חקיקה המחייבת יצרנים לפרסם באם מוצריהם כוללים גידולים שעברו הנדסה גנטית.

בכתבה הבאה (באנגלית) מספר נשיא החברה כיום, דיוויד ברונר, על השורשים והערכים של חברת סבוני הפלא של דר’ ברונר – ניתן לקבל השראה רבה מהעובדה שחברה בעלת מטרות רוחניות וערכיות של הגדלת הערבות ההדדית בין אדם לחברו ובין אדם למקום, מצליחה מאוד גם כלכלית:

לכתבה

החזון של דר’ ברונר  “!ALL ONE” – “כולנו אחד!”

“דר’ ברונר הוא עסק משפחתי המחויב לכבד את החזון של מייסדנו, דר’ עמנואל ברונר, על ידי ייצור של המוצרים האיכותיים ביותר בדרך שמגלה אחריות לסביבה ולחברה, ובאמצעות הקדשת רווחינו למען הפיכת העולם למקום טוב יותר. ‘כולנו אחד!'” 

[30,000 המילים המעטרות את עטיפות הסבונים שלנו משקפות את עבודת חייו של דר’ ברונר, תוצאה של המהות שמצא בכל הדתות והגישות הפילוסופיות והחיפוש שלו אחר אמת רוחנית, אותם ניתן לסכם בשני משפטים:
כולנו אחים ואחיות ואנחנו צריכים לדאוג זה לזה ולספינת החלל ששמה כדור הארץ.
קפיטליזם ועשייה בונה הם כאלה בהם אתה חולק את רווחיך עם העובדים ועם האדמה מהם ובזכותם הכל נוצר.]

 

מוצרים

soapbars

סבון מוצק

liquidSoaps

סבון נוזלי

lipbalm

שפתונים