המורשת

stripBronner

עסק בבעלות וניהול משפחתי, חלוצים בייצור של סבון
טבעי 5 דורות ומעל 150 שנות מצוינות בייצור סבונים

סבוני הקסם של דר’ ברונר הם שם נרדף לאיכות מהסוג הישן והטוב כזאת שמשולבת עם פשטות שהזמן רק מוסיף לה חן, שמקורותיה במסורת של משפחת יצרני סבונים יהודית- גרמנית.

עמנואל ברונר נולד בשנת 1908 למשפחה שיצרה סבונים כבר משנת 1858, והיה הדור השלישי במשפחה שהוסמך כיצרן סבונים על ידי הגילדה המקומית דאז.
הוא הביא עמו את נוסחאות הסבוןהאיכותי של המשפחה לאמריקה בשנת 1929,  ואת חברת סבוני  הקסם של דר’ ברונר במתכונתה הנוכחית הקים בשנת 1948, בהשראת הקמתה של מדינת ישראל.

הסבונים שלנו ידועים באיכותם יוצאת הדופן, במגוון הניחוחות והשמנים הנדיפים שבהם ובידידותם לאדם ולסביבה, והם זכו לקהל קטן ונאמן כבר בשנים הראשונות.

החל מסוף שנות ה- 60 של המאה הקודמת החלו מכירות הסבונים לנסוק, וזאת בשל צמד סיבות:
האיכות האקולוגית יוצאת הדופן שלהם, והמסר של עמנואל ברונר (“הדוקטור”) להכרה באחדותנו המתעלה מעבר לדתות ולמחלוקות אתיות.

השמועה עשתה לה כנפיים, והסבון של דר’ ברונר הפך לאייקון שמייצג את רוח התקופה.

בעשורים הבאים התפשטו הסבונים של דר’ ברונר לכמעט כל חנות טבע ברחבי ארצות הברית, ואז גם לחנויות הרגילות, כשהם זוכים למעריצים מכל סוגי ושכבות האוכלוסיה והופכים לסבונים הטבעיים האהובים והנמכרים ביותר ביבשת צפון אמריקה.

הדור הרביעי והחמישי שמנהל את החברה כיום, ממשיך לייצר סבונים יוצאי דופן באיכותם בתשומת לב ויושרה כשבשנת 2008 ציינו 60 שנה להקמת סבוני הפלא של דר’ ברונר  ו- 150 שנה ליצירת הסבונים הראשונים.

כיום דר’ ברונר ממשיכה להיות מחויבת למטרתה – הפצה וקידום של שינויים חברתיים חיוביים תוך כדי הצלחה כלכלית.
החל מיוזמתנו בפניה למשרד החקלאות האמריקאי לאפשר גם למוצרי טיפוח אישי לשאת אישור אורגני, דרך פרויקטים של סחר הוגן ועידוד קואופרטיבים בכל רחבי העולם כדי להבטיח יחס ושכר הוגנים ובני קיימא לחקלאים ולעובדים, ועד ליצירת מרחב עבודה של אחריות חברתית וקהילתית בארץ מושבנו ארצות הברית.

אנחנו שואפים לכבד את המורשת שלנו עם גישות עסקיות מתקדמות, תוך שאנו משקיעים את רווחנו במטרות ראויות ובפעולות צדקה בכל רחבי העולם.