כנפיים של קרמבו

stripBronner2

כנפיים של קרמבו

bronner-kerembo

מותג הסבונים האורגניים הבינ”ל “דר’ ברונר’ס”, מאמץ את תנועת הנוער ‘כנפיים של קרמבו’ – להקמת סניף חדש!

 “יחד בוראים עולם מופלא של חברות, הנאה ועשייה למען הקהילה”

מותג הסבונים האורגניים הבינ”ל דר’ ברונר’ס, בבעלות משפחה של יצרני סבון מאז 1858, באמצעות חברת אקוגרין דרך ירוקה, מאמץ את ילדי ‘כנפיים של קרמבו‘ (תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים) במטרה לגייס מהציבור תרומות לטובת הקמת סניף חדש של התנועה. הפעילות המשותפת  תתקיים בחודשים מאי- אוקטובר 2016, בסניפי השופרסל (GREEN) וברשתות ובתי הטבע בהם נמכרים הסבונים האורגניים של ד”ר ברונר’ס.

בתקופת המבצע יועברו 2 ₪ כתרומה ל’כנפיים של קרמבו’ על כל רכישת מוצר ממגוון ממוצרי  דר’ ברונר’ס, וזאת במטרה לגייס את הסכום הדרוש לפתיחת סניף חדש לתנועה.

כנפיים של קרמבו‘ הינה תנועת נוער יחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, (חניכים) המשלבת אותם בפעילות חברתית-חינוכית עם בני נוער מהחינוך הרגיל (חונכים).

ילדים עם צרכים מיוחדים מורכבים וילדים רבי נכויות סובלים מבדידות חברתית קשה, שלעיתים  קשה אף יותר מהנכות עצמה. הם אינם מתקבלים לתנועות הנוער האחרות מפאת נכותם הקשה, הם חסרים חיי חברה ובעיקר – חסרים חברים. תנועה עשרות סניפים הפזורים ברחבי הארץ ופעילים בה כ- 5000  ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, במסגרת חברתית משותפת שחיים את השינוי החברתי אותו הם מבקשים לעשות. אלפי ילדים ובני נוער, בעשרות סניפי התנועה, מרגישים כשווים באותה מסגרת חברתית. דתיים וחילוניים, ערבים, בדואים, דרוזים ויהודים, כולם תורמים ונתרמים ובעיקר “עושים חברים”.

אופירה רותם, מנכ”לית ‘כנפיים של קרמבו': “הציווי המוסרי שלנו מחייב אותנו להמשיך ולגייס תרומות לטובת פתיחת סניפים נוספים, במקומות רבים ככל האפשר ברחבי הארץ, ובכל המגזרים, עד שלכל ילד “מיוחד” יהיה סניף של ‘כנפיים של קרמבו’ ליד ביתו.

שי פרידמן, מנכ”ל אקו גרין דרך ירוקה, המייצגת בישראל את חברת דר’ ברונרס: “בחרנו לאמץ את ‘כנפיים של קרמבו’ מתוך שותפות אמת עם ערכיה  ובזכות הובלתה מהפכה חברתית אמיצה בקרב בני נוער למען חברה ישראלית טובה יותר בה כבוד האדם, שוויון הזדמנויות והערבות ההדדית פורחים בין אדם לחברו”.

חברת “דר’ ברונר’ס” נוסדה בשנת 1948 ע”י עמנואל ברונר, דור שלישי למשפחה יהודית-גרמנית של יצרני סבון מאז שנת 1858. עמנואל, אשר מרבית משפחתו נספתה בשואה, השתמש בתוויות שעל הסבונים האקולוגיים ובעלי האיכות יוצאת הדופן שלו בכדי להפיץ את משנתו שעלינו לממש את אחדותנו מעבר לחילוקי דעות דתיים ואתניים: “We Are All One!”. דר’ ברונר’ס מחויבת לייצר מוצרים באיכות הגבוה ביותר, שאינם מזיקים לאדם, לחי ולסביבה והמשקפים אחריות חברתית וסביבתית במסגרת חקלאות אורגנית וסחר הוגן. כל רווחי החברה שאינם משמשים להשקעות בצמיחתה מוקדשים לפעילות צדקה, תיקון עולם ואקטיביזם חברתי וסביבתי. החברה ממשיכה להיות מנוהלת ע”י המשפחה.

bronner-near-you

 

  • bronner-kerembo
  • bronner-near-you
  • stripBronner2