מוצרים נוספים

סבון מוצק

סבון נוזלי

משחת שיניים

מאז 1858 חמישה דורות של משפחת ברונר מייצרים סבון אמיתי, אורגני וטבעי – כזה שאיננו "אל-סבון" סינתטי אלא מיוצר אך ורק משמנים אורגניים איכותיים (שמן זית, שמן קוקוס, שמן דקל, שמן המפ ושמן חוחובה) ומועשר בשמנים נדיפים אורגניים (כ-10 מל' למיכל!) על פי ידע "מהעולם הישן"– סבון שהפך לאייקון ושעל אריזתו מופיע המוטו ״ALL ONE״.

ההבנה ש- ״הכל וכולנו אחד״ הניעה את דר' עמנואל ברונר, מייסד החברה לצאת לעולם ולהפיץ רעיונות לעתיד טוב יותר בין אדם לחברו ובין האדם לסביבה ויחד עם זה גם… סבון.

משפחתו ממשיכה את דרכו ופועלת בהשראתו לקידום סחר הוגן – "מסע לסרנדיפול" סרטון על SERENDIPOL שהוקמה ע"י דר' ברונר'ס בסרי-לנקה אחרי אסון הצונאמי ומייצרת את שמן הקוקוס האורגני שמשמש בייצור הסבונים. דרך מעוררת השראה של התנהלות עסקית אחרת השמה במרכז את הקשר והערבות ההדדית שבין אדם לחברו ושבין אדם למקום, עם הקהילה המקומית ועם אמא אדמה – לקידום חקלאות אורגנית ובת קיימא ושמירה על שקיפות ועל בריאות הצרכנים. כל רווחי החברה שאינם משמשים להשקעות בצמיחתה מוקדשים לפעילות צדקה, לתיקון עולם ולאקטיביזם חברתי.

האיכות יוצאת הדופן של הסבון והתמורה הגבוהה שהוא נותן ביחס למחירו יחד עם ערכי החברה הובילו לכך שהסבון הפלא של דר' ברונר הוא הסבון הטבעי המוכר והנמכר ביותר בצפון אמריקה.

משחת שיניים

נגישות